Náš sortiment

skrutky2

Spojovací materiál

Klasický spojovací materiál so forme skrutiek, matíc, klincov, závitových tyčí, poistných prvkov. Spomínané produkty mávame skladom či už vo vyhotovení klasickej ocele s povrchovou úpravou alebo ako produkty vyrobené z nerezovej ocele. Niektoré typy produktov ponúkame aj vo vyhotovení z ocele s vyššou pevnosťou.

kotviaci-material

Kotviaci materiál

Kotviaci materiál vo forme kotiev, hmoždiniek, chemických mált ako aj komplexných kotviacich systémov je zastúpený značkou Fischer, ktorá je jedným z lídrov na trhu kotvenia. So značkou Fischer sme započali spoluprácu ešte v roku 2009 a od začiatku roka 2015 sa nám dostalo pocty stať sa oficiálnym „Fischer fixing centrom“. Nosným programom sú hlavne plastové hmoždiny, oceľové kotvy, chemické kotvenie ako aj konštrukčné skrutky pre drevostavby.

brusny-material

Brúsny materiál

V oblasti brúsenia ponúkame zákazníkom sortiment brusiva pre stolárov a zámočníkov vo forme brúsnych pásov, výsekov a brúsnych teliesok. V tejto oblasti zastupujeme značky 3M, Klingspor, Norton a Fischer

zaslepky

Plastové záslepky

Plastové záslepky sú ďalším produktom, ktorý ponúkame. Máme naskladnený široký sortiment pre rúry a jokle rôznych rozmerov. Taktiež ponúkame ako doplnkový sortiment rôzne nastavovacie elementy, ako páčky a rektifikačné prvky.

Našu predajňu nájdete v Kysuckom Novom Meste