Náš sortiment

Spojovací materiál

Klasický spojovací materiál so forme skrutiek, matíc, klincov, závitových tyčí, poistných prvkov. Spomínané produkty mávame skladom či už vo vyhotovení klasickej ocele s povrchovou úpravou alebo ako produkty vyrobené z nerezovej ocele. Niektoré typy produktov ponúkame aj vo vyhotovení z ocele s vyššou pevnosťou.

Kotviaci materiál

Kotviaci materiál vo forme kotiev, hmoždiniek, chemických mált ako aj komplexných kotviacich systémov je zastúpený značkou Fischer, ktorá je jedným z lídrov na trhu kotvenia. So značkou Fischer sme započali spoluprácu ešte v roku 2009 a od začiatku roka 2015 sa nám dostalo pocty stať sa oficiálnym „Fischer fixing centrom“. Nosným programom sú hlavne plastové hmoždiny, oceľové kotvy, chemické kotvenie ako aj konštrukčné skrutky pre drevostavby.

Brúsny materiál

V oblasti brúsenia ponúkame zákazníkom sortiment brusiva pre stolárov a zámočníkov vo forme brúsnych pásov, výsekov a brúsnych teliesok. V tejto oblasti zastupujeme značky 3M, Klingspor, Norton a Fischer

Plastové záslepky

Plastové záslepky sú ďalším produktom, ktorý ponúkame. Máme naskladnený široký sortiment pre rúry a jokle rôznych rozmerov. Taktiež ponúkame ako doplnkový sortiment rôzne nastavovacie elementy, ako páčky a rektifikačné prvky.

Našu predajňu nájdete v Kysuckom Novom Meste